Avukatlar

Av. Esenyel Barak Bal 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2001 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. 2013 yılı Türk Patent Enstitüsü Marka Vekilliği sınavını kazanarak; TPE nezdinde kayıtlı marka vekilliğine hak kazanmıştır. Av. Esenyel Barak Bal, davalar konusunda uzmanlaşmış olup, iş hukuku bilirkişisidir. Ticaret hukuku, iş hukuku, tüketici hukuku, icra hukuku ve sözleşmeler hukuku alanlarında çalışmaktadır. İngilizce bilmektedir.

Av. Yeşim Ergüngör 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1998 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. Av. Yeşim Ergüngör özellikle bireysel iş hukuku, toplu iş hukuku, sözleşmeler hukuku, borçlar hukuku, tüketici hukuku alanlarında çalışmaktadır. Av. Yeşim Ergüngör İngilizce bilmektedir.

Av. Nur Yelaldı Galatasaray Lisesi (2010) ve daha sonra Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden (2014) mezun olmuştur. 2015 yılı itibariyle İstanbul Barosu’na kayıtlıdır. Av. Nur Yelaldı, iyi derecede İngilizce ve Fransızca, orta derecede Yunanca ve İtalyanca bilmekte olup, Fransızca ve İngilizce dillerinde yeminli tercümandır.

Av. Ceylan Bilginer Thelier, İzmir Dokuz Eylül Hukuk Fakültesi lisans bölümünden mezuniyetinin ardından Fransa Bordeaux 4 Montesquieu Üniversitesi’nde « Fikri Mülkiyet Hukuku » üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır (2011).  2012 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olan Av. Ceylan Bilginer Thelier, sözleşmeler hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve tüketici hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Av. Fatma Ay, Fransa Rouen Louis Pasteur Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans bölümünden mezuniyetinin ardından Fransa Starsbourg Robert Schuman Üniversitesi’nde « Uluslararası ve Avrupa Birliği hukuku » üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır (2010). İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde diploma denkliğini almıştır ve 2016 yılı itibariyle İstanbul Barosu’na kayıtlıdır. Av. Fatma Ay iyi derecede İngilizce, Fransızca ve orta derecede İspanyolca bilmektedir.

Av. Ege Mutlu Saraç Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi (2007) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden (2012) mezun olmuştur. 2013 yılından bu yana İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. 2015 yılı Türk Patent ve Marka Kurumu Marka Vekilliği sınavını kazanarak, Kurum nezdinde kayıtlı marka vekilli olmuştur. Ege Mutlu Saraç Fikri Mülkiyet Hukuku, Ticaret Hukuku ve Tüketicinin Korunması Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup, iyi derecede Fransızca ve İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir.

Faruk Sencer Moğulkoç, Saint Benoit Fransız (2012) Lisesi ve daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi  Hukuk Fakültesinden 2016 yılında mezun olmuştur.  Faruk Sencer Moğulkoç iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Oğuz Kadir Usta Galatasaray Lisesi (2011) ve daha sonra Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden (2016) mezun olmuştur. Oğuz Kadir Usta, iyi derecede İngilizce ve Fransızca, orta derecede İtalyanca bilmektedir.